ОГОЛОШЕННЯ

 

11 березня 2020 року на офіційному Інтернет ресурсі Кабінету Міністрів України опубліковано Постанову КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», якою установлено                    з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України карантин та заборону на: -відвідування закладів освіти її здобувачами;- проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській державним адміністраціям разом з органами місцевого самоврядування забезпечити: - організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог цієї постанови, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів;- подання щодня Міністерству охорони здоров’я інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 для її узагальнення та інформування Кабінету Міністрів України.

 

На виконання Постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 - спортивно-оздоровчим комплексом «ФанКлуб» разом з громадськими організаціями міста, з 12 березня до 3 квітня 2020 р.  за місцем розташування такого комплексу: м. Кропивницький вул.. Короленко 69А, - впроваджується комплексна спортивно-оздоровча програма щодо запобігання та профілактики вірусних захворювань з метою підвищення імунітету до вірусних захворювань їх профілактика та формування здорового способу життя населення, без участі глядачів (уболівальників).

 

Для профілактики легеневих захворювань і очищення дихальних шляхів організму, проведення вправ з правильного дихання, підвищення імунітету, - комплексною програмою «ФанКлубу» передбачено: відвідування соляної кімнати, басейну, спортивної зали, тощо.

 

Впровадження оздоровчої програми здійснюється з залученням лікаря.

 

З повагою,

                                                                                                                                                       Керівництво ФСТ ″ФанКлуб″

 

12 березня 2020 року                                                                                      

Вверх