Часто задавані питання

Часто задавані питання

З якого віку можна самостійно відвідувати басейн?

Самостійно займатися у басейні можна лише з 15 років. До цього віку відвідування басейну можливе при супроводі дорослих або з тренером спортивного комплексу.

Чи можна приймати їжу перед тренуванням?

Бажано, тому що гіпоглікемія (падіння рівня цукру в крові) при навантаженні може викликати у вас різні неприємні відчуття, такі, як занепад сил, нудота, запаморочення, втрата свідомості. Прийом їжі повинен бути за 1,5-2 години до тренування та досить легким, наприклад: фрукти, овочевий салат, нежирний сир, йогурт.й творог, йогурт.

Скільки хвилин потрібно плавати задля досягнення сприятливого на організм (гарне самопочуття, підтримання форми, зняття втоми)?

Для сприятливого на організм навантаження має тривати щонайменше 15–20 хвилин, т.к. за більш короткий проміжок часу функціональні системи організму не встигають посилити свій робочий режим та обмін речовин залишається тим самим.

Чи можна плавати у ластах у вашому басейні?

Так, можна плавати у своїх ластах. Послуга з прокату ласт у нашому басейні також передбачена. Вартість оренди – згідно з прейскурантом.

Яка найглибша частина басейну?

Глибина басейну:

- 1,2 м. - дрібна частина

– 1,5 м. – середня частина.

– 2,5 м. – глибока частина.

Чи допоможе схуднути плавання?

Плавання, без сумніву, допомагає позбутися зайвих кілограмів. Його сприятливий вплив багато в чому визначається властивостями води: в'язкістю, теплоємністю, щільністю. Навіть просте занурення в неї змінює в організмі процес терморегуляції, активізує обмін речовин, і ви в результаті витрачаєте в кілька разів більше енергії, ніж за таких же фізичних навантажень на суші. Плюс до того вода масажує тіло, прискорюючи перебіг крові та лімфи, які доставляють кисень та поживні речовини до всіх клітин організму, у тому числі до підшкірно-жирової клітковини. Отже, плавання — ще й засіб проти целюліту! І все ж саме по собі воно не змусить вас схуднути! Тільки допоможе, якщо в цілому ви дотримуватиметеся режиму дня та харчування, збалансуєте свій раціон. У воді набагато менша ймовірність травмуватися і навантаження на опорно-руховий апарат. Плавання показано і для людей із надмірною вагою, захворюваннями хребта та суглобів, варикозним розширенням вен.

Хочу привести у форму м'язи преса та стегон. Чи є якась спеціальна програма саме для цих зон?

Так є. Вона називається ABL, що в перекладі з англійської мови звучить, як a - abs "прес", b - butt "ягодиці", l - leg "нога". ABL – це силовий комплекс, призначений не тільки для опрацювання м'язів черевного преса, сідниць та стегон, але й найпроблемніших жіночих зон. Цей комплекс як коригує м'язи нижньої частини тіла, а й розвиває витривалість. У класі застосовуються різні види обтяжень: гантелі, бодібари, використовуються степ-платформи. Починати займатися цією програмою можна з будь-яким рівнем фізичної підготовки. Розклад занять ви знайдете в розділі Прайси, Фітнес-напрямки.

Чи можна за допомогою фітнесу позбутися целюліту?

Можна, можливо. Необхідно регулярно виконувати вправи для м'язів зовнішньої та внутрішньої сторони стегна в інтенсивному темпі. Також дуже корисні кардіонавантаження: біг, плавання, стрибки зі скакалкою, заняття на велотренажері.

Я чула, що займатися фітнесом краще в ті самі дні тижня. А ще краще - в один і той же годинник. Чи це правда?

З погляду розвитку сили та витривалості це не принципово. Від такої сталості ваші здобутки не покращаться. А ось для самоорганізації чіткий розклад буде корисним. Якщо ви виберете певну кількість тренувань на тиждень, то вже через 5 занять ви машинально включатимете їх у свій розпорядок дня. Тобто, якщо у вівторки та п'ятниці з 18 до 20 годин ви будете зайняті своїм здоров'ям, це перетвориться на звичку. Так вам буде складніше пропустити заняття з фітнесу.

Якщо ви до цього все ж таки схильні, то ми рекомендуємо купувати вам абонемент на більш тривалий термін. Бажано на групові програми. Вони підготують вас до досягнення мети.

Які ознаки перетренованості?

  • погіршення фізичних здібностей;
  • почуття втоми, навіть за день відпочинку;
  • поганий настрій, почуття тривоги, депресія;
  • прискорений пульс;
  • біль у м'язах навіть після тривалого відпочинку;
  • поганий апетит.

Якщо в процесі схуднення хочете наголосити саме на плаванні, то…

  • Займайтеся систематично (можливо доведеться тренуватися не менше чотирьох разів на тиждень);
  • Інтенсивність тренування вибирайте в залежності від того, наскільки добре ви плаваєте (чим краще, тим ширше можна варіювати діапазон навантажень);
  • Не чекайте швидких результатів: спочатку плавання потрібно освоїти та полюбити;
  • Порадьтеся з тренером і візьміть одне-два індивідуальні тренування: по
  • попросіть навчити вас найпростішим вправам з диханням у воду;
  • Плавайте не менше 45 хвилин. З цього часу близько 70% ви повинні саме плисти;
  • Перед кожним заняттям обов'язково робіть розминку на суші близько 10 хвилин.

Я прийшов до тренажерної зали вперше. З чого мені почати?

Якщо ви новачок, краще звернутися за порадою до інструктора. Інструктор запитає вас про ваші цілі, про здоров'я (чи є у вас медичні обмеження), і уточнить, скільки часу ви можете приділяти тренуванням. На основі цієї інформації він допоможе вам зорієнтуватися у тренажерному залі. Інструктор покаже, як працюють тренажери, порадить ті чи інші вправи. Але якщо ви не сподіваєтеся на власні знання і хочете отримати результати від тренувань, тоді вам краще займатися з персональним тренером. У цьому випадку стратегія та тактика вашого тренінгу буде цілком на совісті вашого тренера. Він пояснить техніку всіх вправ, розповість про правильне харчування, буде поруч із вами під час тренування.

Хотів би зробити подарунок другові. Чи можна у Вас оформити подарунковий сертифікат?

Якщо Вам потрібний подарунок – ви звернулися за адресою! Ми пропонуємо фітнес-послуги на будь-який смак: басейн, аквааеробіка, аеробіка, йога, соляна кімната, тренажерний зал. Кожна з послуг, вибраних вами в подарунок, буде оформлена у вигляді «Подарункового сертифікату». Ви можете вибрати або конкретну послугу або подарувати сертифікат на певну грошову суму.

Чи можу я займатися в тренажерному залі чи плаванням у зручний для мене час?

Тренуватися в тренажерному залі та басейні ви можете у будь-який день тижня у зручний для вас час. А групові заняття проводяться згідно з розкладом.

Яка форма одягу для занять?

Будь-який зручний для вас спортивний одяг. Особливих обмежень немає. Головне, що ми просимо – змінне взуття.

Якщо ви новачок, краще звернутися за порадою до інструктора. Інструктор запитає вас про ваші цілі, впорається про здоров'я (чи є у вас медичні обмеження), і уточнить, скільки часу ви можете приділяти тренуванням. На основі цієї інформації він допоможе вам зорієнтуватися у тренажерному залі. Інструктор покаже, як працюють тренажери, порадить ті чи інші вправи. Але якщо ви не сподіваєтеся на власні знання і хочете отримати результати від тренувань, тоді вам краще займатися з персональним тренером. У цьому випадку стратегія та тактика вашого тренінгу буде цілком на совісті вашого тренера. Він пояснить техніку всіх вправ, буде поряд з вами під час всього тренування, розповість про правильне харчування, підбадьорить веселим жартом.

Що краще відвідувати – тренажерні зали, басейн чи аеробіку?

Максимальна користь від занять фітнес досягається при поєднанні різних видів тренувань. Організм людини влаштований так, що її завжди потрібно «дивувати» чимось незвичайним. Якщо займатися, наприклад, тільки аеробікою або тільки на тренажерах, ваш організм незабаром «звикне» до схожого навантаження, і ваші результати, можливо, зростатимуть повільніше, ніж хотілося б. Тому ключ до успіху у фітнесі – різноманітність. Запитайте у інструктора з аеробіки та тренера у тренажерному залі, як краще поєднувати групові тренування та заняття на тренажерах. Спробуйте відвідати якнайбільше різних занять у залі аеробіки та у басейні з різними тренерами. І навіть якщо ви надаєте перевагу якомусь конкретному виду занять (наприклад, аква-аеробіці), обов'язково включайте у ваш план занять і аеробіку, і відвідування тренажерного залу.

Для відвідування яких занять потрібна довідка від лікаря?

Довідка лікаря-дерматолога необхідна для відвідування занять у басейні. Для зручності наших клієнтів дерматолог приймає у нашому комплексі. З розкладом прийому можна ознайомитись у адміністратора або за контактними телефонами.

Перш ніж розпочинати будь-які заняття фітнесом, ми радили б вам проконсультуватися з лікарем.

Яким чином відбувається очищення води у басейні вашого спортивного комплексу?

У системі водопідготовки басейну нашого спортивного комплексу застосовується сучасний комбінований метод очищення води: механічне очищення через пісочні фільтри, ультрафіолетове опромінення води, коагуляцію та підтримку необхідного рівня рН за допомогою станції дозування в автоматичному режимі.

Яка довідка необхідна для відвідування басейну дорослим та дітям?

Дорослим необхідно надати довідку від дерматолога. Людям старше 60 років – від дерматолога та терапевта.

Для дітей потрібна довідка від дерматолога та педіатра.

У нашому спортивному комплексі довідки зберігаються у медичному кабінеті та на прохання клієнта повертаються йому на руки для відвідування інших плавальних басейнів. Довідки від дерматолога мають термін дії 3 місяці, від терапевта та педіатра 1 рік.

До якого тренера з навчання плавання дітей краще звернутися?

У нашому комплексі всі тренери з навчання плавання високо кваліфіковані, мають досвід роботи, тому вам необхідно лише вибрати час за розкладом занять тренерів, у який вам зручніше наводити дитину.

Чи ведеться попередній запис на заняття фітнесом у спортивному комплексі, т.к. іноді не вдається відвідати заняття через переповненість груп?

Попередній запис у спортивному комплексі не ведеться, т.к. нами пропонується придбати абонемент вільного відвідування занять до тренера на вибір клієнта. Таким чином, ви маєте право самостійно вибрати день і час відвідування занять з фітнесу. Попередній запис зобов'язуватиме клієнта відвідувати заняття у певні дні та години, які будуть зафіксовані в абонементі, і пропущені заняття не компенсуватимуться.

Як зібрати дитину у басейн?

1. Для відвідування басейну потрібна довідка. Щоб отримати довідку, потрібно звернутися до педіатра, також взяти напрямок на аналізи (на ентеробіоз і яйця глистів). Якщо дитина не має жодних протипоказань для плавання, то лікар видасть вам довідку.

2. Наступний крок, купівля купального костюма. На купальному одязі краще не економити, якщо не хочете міняти його кожні 2 місяці. У басейн не пропускають без гумової шапочки, також можна придбати окуляри для плавання.

Для дітей, які не вміють плавати, у нас є групи з навчання плавання. Заняття проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів, дітям видають паски чи плавальні дошки. Під час занять дитину навчать плавати, правильно дихати та пірнати. Плавання має оздоровчий вплив на весь організм, а крім цього лікарі стверджують, що плавання може допомогти у лікуванні астми. Експерти встановили, що плавання, на відміну від інших видів спорту, не провокує астматичні напади, а сприяє нормальному фізичному та психологічному розвитку дитини, збільшує обсяг легень та показники дихання.

У мене закінчився термін абонементу, а я ще не встиг використати всі заняття. Що робити?

Відповідно до Правил відвідування спортивного комплексу, пропущені заняття не з вини спортивного комплексу не компенсуються. Таким чином, якщо у Вас був акційний абонемент, то вам необхідно буде оформити новий абонемент, а якщо у Вас був не акційний – то заняття, що залишилися, можна продовжити на новий термін дії за 50 грн. чи за 100 грн. в залежності від кількості днів прострочення. Докладніше з правилами продовження неакційних абонементів Вас ознайомить адміністратор нашого комплексу.

Вверх