Шановні містяни і відвідувачі «ФанКлубу»!

Цим листом ми вимушені звернутись до Вас у зв’язку з прикрими обставинами щодо викладення недобропорядними користувачами соціальних мереж («хейтерами»), - негативної інформації відносно «ФанКлубу» в частині співвідношень між колективом і користувачами.

Перш за все маємо на меті повідомити Вас про те, що «ФанКлуб» належним чином зареєстровано в державних реєстрах юридичних осіб і фізичних осіб підприємців, отримано Свідотство спортивно-оздоровчого комплексу, застраховано та на базі «ФанКлуб» відповідними положеннями зареєстровані напрямки спортивного розвитку як дорослих так і дітей.

За напрямком діяльності спортивного розвитку дитини було закріплено відповідальних осіб (тренерів) в тому числі і Лізу Горлову, яка займалась з дітьми в приміщені сертифікованого спортивно-оздоровчого комплексу «ФанКлуб» до 01.08.2020 року та у зв’язку з власним волевиявленням вирішила подовжити свій розвиток в цьому напрямку самостійно під назвою «Школа шпагату» з 25.07.2020 року, але поза межами приміщень сертифікованого спортивно-оздоровчого комплексу.

01.08.2020 року привітавши колективом «ФанКлуб», Лізу Горлову з підняттям свого рівня розвитку та побажавши найкращих успіхів і подальшої нашої підтримки у випадку необхідності, ми, натомість отримали дуже багато негативу і поширення викривленої до навпаки інформації щодо взаємовідносин між Лізой Горловой і колективом «ФанКлуб».

Запевнюємо Вас, що всі спортивні клуби в Україні (як приватні так і комунальні, державні), і тим більше в місті Кропивницького, вони і є бізнес проекти і ніхто тільки заради спорту, або як Ви висловилися «є тільки спорт і художня гімнастика», не працюють.

Явний приклад: 25.07.2020 відкрилася школа Лізи Горлової, де усі послуги платні, в тому числі і секція художньої гімнастики для дітей - 650 грн. за 12 занять.

Наш клуб підходить до всіх питань відповідально, і ми несемо повну відповідальність за кожну нашу дію, кожен проведений захід і акцію, тільки шкода, що деякі особи і в тому числі «хейтери» які публікують викреслену інформацію на користь Лізи Горлової, - цього не розуміють і намагаються діяти безтактно і безвідповідально тим самим порушуючи не тільки вимоги законодавства, а і загально людські, моральні принципи!

Кожна людина сама вирішує свою долю. І ми ніяк не можемо вирішувати долю Лізи Горлової. У цивілізованому світі всі мають право запрошувати будь-якого фахівця брати участь в будь-якому бізнес проект і тренера не виняток. І кожен має право, як продовжувати співпрацю, так і відкрити свою власну школу. Ось і Ліза вирішила відкрити свою школу і далі розвиватися самостійно, і ми з повагою поставилися до її вибору.

Хочемо наголосити, що в спорті, як і в житті, все з часом сплине в тому числі і тренера, деякі приходять і деякі ідуть своїм напрямком, змінюються в кращу або гіршу сторону, але тренера не є відповідальними особами за здоров’я Ваше і Ваших дітей. За це є відповідальний клуб або відповідний спортивний заклад, який повинен бути сертифікований, застрахований та на рівні закону нести повну відповідальність за Вас і Ваше чадо. Але якщо у понятті деяких батьків важливий тільки тренер, то заради Бога, займайтеся конкретно з тим тренером, який вам підходить. Ми повно і достовірно всіх батьків інформуємо і вони приймають самостійне рішення. Коли одні тренера йдуть, то однозначно приходять нові, і тут нічого поганого немає, це життя і питання часу.

Звинувачуючи через соцмережі «ФанКлуб» у надуманих «хейтерами» обставинах, деякі батьки і діти при цьому не розбираються в чому основна причина. І батькам не варто говорити, що тренер з гімнастики - це приклад для дитини, приклад у всьому. Тренер повинен був спочатку обдумати всі нюанси і підійти з розумінням і з великою відповідальністю до всіх питань і тільки потім прийняти рішення! Адже через необдумані дії можуть постраждати діти, що власне і сталося.

Ми не розуміємо, чому Ліза Горлова робить з себе жертву?! Вважаємо, що вона за рік роботи в нашому клубі отримала все найкраще що можна отримати. Хороші умови для тренувань: 3 зали (басейн, соляна кімната), майстер класи, організовані завдяки нашому клубу (неодноразово запрошувалися тренера з Англії.), Багато прекрасних свят для дітей секції Художня гімнастика. І все це не тільки завдяки спорту, а й, як Ви любите говорити, бізнес проекту. І цей бізнес проект спокійно віддає Вам всіх дітей і надалі, вся відповідальність ляже на вашу школу. Ви ж з батьківським комітетом пишете, що у нас все було погано. Ну і будь ласка. Покажіть, що Ви краще, адже найлегше сказати, ніж зробити.

Важливо:
Шановні батьки! Перш ніж відводити свою дитину в будь яку спортивну секцію, школу, чи гурток, - будь ласка переконайтесь у їх сертифікації відповідному спортивному напрямку та завжди вимагайте квитанцію щодо сплати, оскільки саме без дотримання такого порядку Ви і Ваша дитина незастраховані від отримання якісних послуг які повинні дорівнювати вартості сплачених Вами коштів.

Крім того ми приймаємо Вашу критику і робимо висновки, оскільки саме в спілкуванні породжується істина, і за це спасибі Вам. Кожен Ваш коментар для нас важливий!

З повагою і надією на порозуміння, Керівництво «ФанКлуб»

Вверх