Тренажерний зал

Запрошуємо Вас відвідати сучасний тренажерний зал у Спортивно-оздоровчому комплексі FANCLUB! Наш зал оснащений повним рядом кардіотренажерів (бігові доріжки, орбітреки, велотренажери, степи, гребний), силовими тренажерами на різні групи м'язів як на блочних, так і на вільних вагах. Також є гантельний ряд від 0,5 до 50 кг, обладнання для фітнесу.

Спеціальне екологічно чисте покриття для підлоги забезпечує максимальну безпеку при тренуваннях.

У нашому клубі створені комфортні умови для тренувань – у тренувальних зонах розташовані телевізори, працюють системи вентиляції та кондиціювання повітря – підтримується оптимальна температура.

Перед початком тренувань Вас проконсультують наші тренери і призначать оптимальний рівень навантажень, безпечних для організму.

Що можуть дати людині заняття на тренажерах?

В результаті тренувань у тренажерному залі зміцнюється серцево-судинна система, покращується циркуляція крові, знижується ймовірність варикозу та тромбофлебіту. На тренажерах зміцнюється м'язовий каркас тіла та хребет, у результаті – покращується постава. Зникають захворювання суглобів, нормалізується тиск. Такі тренування приносять чудовий омолоджуючий ефект: шкіра стає пружною та підтягнутою, фігура струнка, зникає целюліт.

Заняття спортом припускають відмову від шкідливих звичок, зміну раціону харчування, виникає потреба у більшій кількості білків та вуглеводів. Буквально після кількох тренувань з'являється життєрадісність, збільшується працездатність та покращується розумова активність.

Правильно організувавши тренувальний процес, ви зможете удосконалити свій організм.   прайси  

повернутись до наших послуг

Прийом дерматолога

ВТ: 16:00 - 18:00
ЧТ: 16:00 - 18:00
СБ: 13:00 - 15:00
Розклад прийому дерматолога може змінюватись. Будь ласка, уточнюйте інформацію за тел.:
  • 099-605-49-49
  • 095-948-49-00

Додаткові послуги

 

Додаткові послуги

перейти в гостиницу

Открыть прайс FAN FOOD

перейти в пиццерию

Вверх